*Näitus “Vaatemängud looduses” on taas kolinud. Väikeste muudatustega on õlimaalid nüüd üleval Väike-Maarja Seltsimajas ajavahemikul 01.11.2018-31.12.2018.

*Kõigil neil, kes ei jõudnud Abja kultuurimajas olnud näitust vaatama, on nüüd võimalus näha näitust “Vaatemängud looduses” Karksi-Nuia Kultuurikeskuses ajavahemikul 04.09.2018-28.09.2018.

*Kui sõidad läbi Abja-Paluojast, siis võta hetk aega ja astu sisse Abja Kultuurimajja, kus on võimalik 3.juuli-3.september pilk peale visata nii minu loodusmaalidele kui ka liblika seeriale.

*Alates 16.veebruarist on  Pärnus Piccadilly kohviku seintel üleval minu näitus “Hetk”.  Näitus koosneb õlivärvidega maalitud loodusvaadetest. Loodus pakub meile niipalju erinevaid vaatemänge ja emotsioone, mida endasse haarata. Oma maalide kaudu soovin tuua Sinuni osakese meid ümbritsevast loodusest. Tule ja saa sellest osa!

*15.11.2017-13.01.2018 on Pärnu linnagaleriis Pärnu kunsti aastanäitus 2017. Mul on hea meel, et sel aastal on ka minu üks töö sellel näitusel esindatud.

*Minu maalinäitus “Lendavate õite lumm” on nüüd (alates 13.05.2017) üleval Pärnus Piccadilly kohviku seintel. Näitus koosneb õlimaalidest. Nende maalide valmimisele eelnes päris suur eeltöö. Jahtisin fotoaparaadiga ja sageli ka telefoni kaameraga  liblikaid terve möödunud suve. Samuti uurisin põhjalikult Erki Õunapi ja Urmas Tartese poolt koostatud raamatut “Eesti päevaliblikad”. Seda kõike selleks, et tunda lähemalt neid imelisi tiivulisi. Kui seda seeriat plaanima hakkasin, siis leidsin, et soovin olla põhjalik juba ettevalmistavas protsessis ja nii olengi veetnud palju tunde neid tundma õppides ja seejärel siis juba lõuendile kandes. On olnud ääretult põnev retk! Loodan, et näituse külastajad naudivad neid töid samavõrd nagu mina olen nautinud nende tegemist.