Seinakleebised

Koostöös trükiteenuse pakkujaga Goprintabit, valmistame nüüd ka kõrgekvaliteedilisel kangal seinakleebiseid. Materjal on 100% polüester; ei sisalda vinüülkleepsudele omaseid mürgiseid aineid ftalaate, mistõttu on tegemist keskkonnasõbraliku tootega, mida on lubatud kasutada ka haiglates, lasteaedades jms.; printimisel on kasutatud sertifitseeritud eco tinte; on kergesti eemaldatav aluspinda kahjustamata ja korduvalt kleebitav; samuti kõrge temperatuuri ja niiskustaluvusega; kleepida saab erinevatele siledatele ja ka pisut krobelistele pindadele, pabertapeedile kahjuks kleepida ei saa.
Sina esita pildisoov ja meie teeme!

Üks õnnelik hundisõber sai oma toale täiendust vahvate huntide näol.

Näitus “Hetk”


"Hommikune udu"

Alates 16.veebruarist on  Pärnus Piccadilly kohviku seintel üleval minu näitus “Hetk”.  Näitus koosneb õlivärvidega maalitud loodusvaadetest. Loodus pakub meile niipalju erinevaid vaatemänge ja emotsioone, mida endasse haarata. Oma maalide kaudu soovin tuua Sinuni osakese meid ümbritsevast loodusest. Tule ja saa sellest osa!


Näitus “Lendavate õite lumm”

Ohakaliblikas (õli, 2017)

Minu maalinäitus “Lendavate õite lumm” on nüüd (alates 13.05.2017) üleval Pärnus Piccadilly kohviku seintel. Näitus koosneb õlimaalidest. Nende maalide valmimisele eelnes päris suur eeltöö. Jahtisin fotoaparaadiga ja sageli ka telefoni kaameraga  liblikaid terve möödunud suve. Samuti uurisin põhjalikult Erki Õunapi ja Urmas Tartese poolt koostatud raamatut “Eesti päevaliblikad”. Seda kõike selleks, et tunda lähemalt neid imelisi tiivulisi. Kui seda seeriat plaanima hakkasin, siis leidsin, et soovin olla põhjalik juba ettevalmistavas protsessis ja nii olengi veetnud palju tunde neid tundma õppides ja seejärel siis juba lõuendile kandes. On olnud ääretult põnev retk! Loodan, et näituse külastajad naudivad neid töid samavõrd nagu mina olen nautinud nende tegemist.